Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per shitje ne Laprake Shitje / Sale

Rruga At Zef Valentini, Tirana, Albania
€1,250€65,000

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne  zonen e Laprakes.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapoperfunduar dhe eshte i pozicionuar ne katin e 6-te.

Organizohet ne

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, banjo.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Certifikata e pronesise pritet te dale mbas dy muajve te ardhshem.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga At Zef Valentini, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Laprak
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 17, 2021 at 9:40 am

  • Çmimi: €1,250
  • Siperfaqe: 52 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën