Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Astirit Shitje / Sale

Mezez, Kashar, Albania
€55,000

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 prane zones se Astirit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar, ndodhet ne katin e 1 banim.

Organizohet ne

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo, ballkon.

Siperfaqe neto- 59.49 m2

Siperfaqe perbashket- 6.22 m2

Siperfaqe bruto- 65.71 m2

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Mezez, Kashar, Albania
  • Qyteti: Kashar
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Mezez
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 10, 2021 at 12:15 pm

  • Çmimi: €55,000
  • Siperfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën