Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per Shitje prane Unazes se Re Shit/Blerje

Rruga Sokrat Miho, Tiranë, Albania
€670/M2

Përshkrimi

Apartament 1+1 per Shitje prane Unazes se Re me siperfaqe 60 metra katror

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi ne ane te rruges Sokrat Miho duke

ofruar nje ser facilitetesh.Organizim i mire dhe mundesi shfrytezimi i te gjithe hapesirave.

Orientim ndaj drites se diellit.Gjithashtu diponojme dhe apartamente te ndryshme1+1 , 2+1  dhe 3+1

ne te njejtin kompleks me cmim konkurues.Apartamentet jane e hipotek

Organizimi :

1 dhome gjumi

1 sallon + kuzhin

korridor

tualet

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

  • Adresa: Rruga Sokrat Miho, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 12, 2019 at 10:43 am

  • Çmimi: €670/M2
  • Siperfaqe: 62 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën