Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per shitje Stadiumi Dinamo !!!

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania
€95,900

Përshkrimi

I vendosur nje ndertim te viteve te fundit me cilesi te larte punimesh dhe me orjentim perfekt .

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhoma gjumi dhome ndenje kuzhine e perbashket , 1 banjo, ballkon .

Prona ndodhet vetem disa hapa nga parku i liqenit shume afer rruges se elbasanit cka e ben
interesante per nej investim interesant dhe afatgjate.

Prona ka mundesi pershtatje ne zyra, klinike.

Disponon certifikate pronesie .

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni

 • Adresa: Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Stadiumi Selman Stermasi
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 19, 2021 at 9:37 am

 • Prone ID: ath 419sh
 • Çmimi: €95,900
 • Siperfaqe: 71 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën