Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1,zyra, banim Stadiumi Dinamo . Shit/Blerje

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
€80,000€2,000/m2

Përshkrimi

Mundesi investimi.
Shitet apartament prane Stadiumit Selman Stremasi , ish Shushica.

Ambjenti eshte i pershatshem per banim ose zyra duke u nisur dhe nga kerkasat e shumta qe ka zona .

Vit ndertimi 2019 punime cilesore, rifinituar te larta, vendodhje.

Ambjenti disponon nje banjo nje dhome , living, ballkon korridor, hipoteke.

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Stadiumi Selman Stermasi
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 8, 2021 at 11:46 am

 • Prone ID: ath 4821
 • Çmimi: €80,000
 • Siperfaqe: 40 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1
 • Viti i ndertimit: 2019

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën