Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 ,101 m2 per Qira prane Qendres Nobis. Qera / for Rent

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
€450/Month

Përshkrimi

jepet per qera apartament i cili ndodhet ne katin e tete te nje objekti te ri te mireadministruar, prane Kompleksit Nobis.

Organizim te brendshem, ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim natyral, korridor dhe 2 ballkone me dalje te dhomave te gjumit,

Apartamenti eshte i gjithe i shtruar me parket, dhe i mobiluar sistem kondicionimi me kondicioner.

Mundesi parkimi ne zone, parku i madh i liqenit vetem nje minute nga shtepia .

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Nobis Wellnes Center, zona 5/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 21, 2020 at 9:25 am

 • Prone ID: an ath 521
 • Çmimi: €450/Month
 • Siperfaqe: 101 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat