Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 ,108 m2 per Qira Prane Toptani Center. Qera / for Rent

Rruga Xhorxh Bush, Tirana, Albania
€490/Month

Përshkrimi

Jepet apartatament per qera prani Toptani Center .

Apartameti ndodhet nje nje zone me frekuentim te larte.

Prane parlametit,  dyqaneve dhe restoranteve , Pazari i ri  vetem nje hap larg .

Organizimi  kat i 4 sip 108 , 2 dhoma , dhome ndenje , aneks 2 banjo , ballkon , orjentim lindje perendim .

I pershtashem per banim dhe biznes .

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni .

 

 • Adresa: Rruga Xhorxh Bush, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: toptani shoping center
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 20, 2019 at 12:30 pm

 • Prone ID: top 01
 • Çmimi: €490/Month
 • Siperfaqe: 108 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat