Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 ,110 m2 per Qira ish Blloku . Qera / for Rent

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania
€600/Month

Përshkrimi

Jepet me qera apartament ne qender te Bllokut.

Apartamenti eshte tersisht i mobliluar ne menyre te kendshem dhe estetike .

Organizimi i brendshem eshte korridor i bollshem 2 dhoma gjumi,dhoma kryesore disponon tualet te brendshem ballkon, dhome ndenje, kuzhine e vecante , 2 banjo dhe 2 ballkone.

Vendodhja eshte shume e mire per arsye te levizjes , qetesise sigurise dhe afersise me cdo destinacion qe ofron zona.

Sistem kondicionimi AC ne te gjitha ambjentet .

Mundesi parkimi ne zone .

Ne cmim nuk perfshihen taksat .

Per me shume informacion ose nje vizite lu lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Blloku , Njesia nr 5/1
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 25, 2020 at 9:11 am

 • Prone ID: ath 925
 • Çmimi: €600/Month
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat