Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1, 140 m2 per Qera , rruga Elbasanit . Qera / for Rent

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
€830/Month

Përshkrimi

Jepet per qera apartament prane parkut te liqenit, dhe Ambasades Amerikane

Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe lehtesisht i aksesueshem nga rruga kruesore dhe nga autostrada , prane qendrave tregtare.

Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, 2 banjo, verande, dhome ndenje, kuzhine e perbashket, korridor .

Per me shume informacion ose nje vizite prane ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Parku I Liqenit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 9, 2019 at 3:58 pm

 • Prone ID: ath d 338
 • Çmimi: €830/Month
 • Siperfaqe: 140 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën