Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 ,90 m2 rruga e Kavajes . Qera / for Rent

Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
€395/Month

Përshkrimi

Jepet apartament per qera ne rrugen e Bogdaneve midis rruge se Kavajes dhe rruges se Durrsit. .
Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe disponon
Dhoma gjumi 2, dhome ndenje dhe kuzhine te vecante, 1 banjo, ballkon.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne kat te 4 ,2 ashensor.
Sistem kondicionimi .

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Qender Zona 7/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 21, 2020 at 10:17 am

 • Prone ID: em ath 521
 • Çmimi: €395/Month
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas
 • :

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat