Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 dhe parkim per shitje ne rezidence prane Teg-ut Shit/Blerje

Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania
€169,500

Përshkrimi

Apartament 2+1 me siperfaqe 145 m2, dhe vend parkim ne katin -1,

Me certifikate pronesie

Orientim lindje-perendim,  me ndarje dhe planimetri spektakolare.

Sallon i madh, dhe guzhine me vete, lartesi 2.9 m , dyer parket druri, ngrohje me ciller ne cdo ambjent, 2 dhoma gjumi, ballkone , 2 tualete njeri me dritare.

Izolim termo akustik, dysheme me izolim.

Dritare dopio xham, kapote, grila,

Kondicionim daikin,

Sistem kunder zjarrit, gjenerator per gjithe kompleksin.

Kompleksi ofron pishine, gym, salle kinema , security 24/7,  eshte totalisht i rrethuar, dhe mund te perdoret si metode investimi, 5-7% vit.

Mund te lihet dhe nje mobilim i pjesshem.

Tarife shwrbimi per bleresin 1%

 

 

 • Adresa: Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania
 • Qyteti: Mjull Bathore
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 24, 2021 at 10:28 am

 • Çmimi: €169,500
 • Siperfaqe: 145 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 12.5

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën