Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1+ parkim per qera pjese Vile Rezervuar

Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
€1/Month

Përshkrimi

Jepet per qera apartament2+1 + parkim pjese vile .
Apartamenti disponon dhome ndenje, kuzhine te vecante , 2 dhoma gjumi, 1 banjo,dhome tharje, 2 ballkone, tarrace .

Punime cilesore , sistem kondicionimi, ac inverter ngroheje ftohje, parket,sistem diellor per
ngrohjen e ujit, grila dhe dyer dhe dritare cilesore per izolim zhurmaash dhe temperature .

Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar ose bosh ne varesi te kerkeses .

Apartamenti disponon dy poste parkimi .

Per me shume info ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni

 • Adresa: Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 16, 2019 at 9:42 am

 • Çmimi: €1/Month
 • Siperfaqe: 200 m²
 • Siperfaqe Trualli: 120 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1
 • Garazh: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat