Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 & parkim prane Nobis Me Qera

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
€500/Muaj

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri me ashensor, me orientim te mire dhe Siperfaqe te bollshme.

Me mobilim te ri dhe cilesor.

Ashensor cilesor me cio, vend parkimi.

Cmimi eshte neto dhe nuk perfshin tatimin.

Per cdo informacion na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Kodi postar: 1001 po
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 22, 2020 at 3:09 pm

 • Çmimi: €500/Muaj
 • Siperfaqe: 114 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat