Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per blerje Akademia Marines Vlore !!! Shit/Blerje

Rruga Murat Tërbaçi, Vlorë, Albania
€98,000€950/M2

Përshkrimi

Shitet apartament prane Lungomares Vlore .
I vendosur nje ndertese prestigjoze me cilesi te larte punimesh dhe me orjentim perfekt .
Apartamenti eshte i pershtatur ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine e perbashket , 2 banjo ,ballkon.
Prona ndodhet vetem disa hapa nga bregu i detit, cka e ben te vlefshem si nje investim interesant dhe afatgjate.
Prona ka mundesi pershtatje zyra, klinike, qeradhenie.
Disponon certifikate pronesie .
Gjithashtu Disponojme dhe nje apartament 2+1 per shitje
Sip 100 m2 i mobiluar, me cmim 78000 eu .
Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni

 • Adresa: Rruga Murat Tërbaçi, Vlorë, Albania
 • Qyteti: Vlore
 • Qarku: Qarku i Vlorës
 • Zona: Akademia Marines Vlore
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 28, 2020 at 11:26 am

 • Prone ID: ath 82820
 • Çmimi: €98,000
 • Siperfaqe: 103 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën