Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 , per blerje, rruga Kavajes Shit/Blerje

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
€69,000/Total

Përshkrimi

Shitet apartament i pozicionuar ne rrugen e Kavajes prane 21 dhjetorit.

Ndertimi i para viteve 90 teresishti rregullur dhe i mobiluar ne menyre funksionale dhe te kendshme .

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim ose 5 teknik.

Disponon dok te rregullt mundesi dhenie me qera deri ne 300 eu/m.

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: 21 Dhjetori .njesia nr 7/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 18, 2020 at 8:14 am

 • Prone ID: ath 917
 • Çmimi: €69,000/Total
 • Siperfaqe: 69 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat