Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 i mobiluar per Qera ! Qera / for Rent

Rruga Ana Komnena, Tirana, Albania
€380/Month

Përshkrimi

Jepet apartament teresisht i mobiluar ne menyre moderne ne zonen e Fushes se Aviacionit .
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine,1 banjo dhe verande e cila pershkon gjithe perimetrine e apartamentit .
Dyshemeja eshte e shtruar me parquet,dritaret dhe dyert jane dopio xham per izolim akustik dhe temperature, sistem kondicionimi, sistem monitorimi kamera 24 ore .
Zona eshte me infasturkture te rregullt dhe lehtesisht e aksesueshme .
Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Ana Komnena, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Fusha Aviacionit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 7, 2020 at 12:51 pm

 • Prone ID: ath 53
 • Çmimi: €380/Month
 • Siperfaqe: 127 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat