Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per Qera ne Don Bosko E dhene me qera

Rruga Don Bosko, Tiranë, Albania
€350/Muaj

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertim te ri ne zonen e Don Bosko

prane restorant Gjeli

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me kondicioner ne cdo dhome

Disponon Hapesira te bollshme dhe eshte i orientuar nga lindja

Organizohet nga 2 dhoma gjumi,sallon + kuzhine e perbashket,2 tualete njeri

prej tyre me kabin dushi,koridor dhe ballkon i bollshem

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

  • Adresa: Rruga Don Bosko, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 9, 2019 at 10:02 am

  • Çmimi: €350/Muaj
  • Siperfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
user EA
+3554222444 +355672001821

Pyetje për pronën

Open chat