Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qera ne qender te Tiranes. Me Qera

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
€400/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qera ne rrugen e “Barrikadave”

Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes ne nje zone elitare dhe mund te perdoret per jetese ose per zyra,studio te ndryshme.

Ambjenti organizohet ne brendesi te tij nga dy dhoma gjumi,nje dhome ndenje me dalje ne ballkon,nje tualet me dritare.

Apartamenti sapo eshte rinovuar totalisht me punime cilesore,ka ndricim natyral ne te gjithe hapesiren e saj dhe sistem kondicionimi.

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 14, 2017 at 3:52 pm

  • Çmimi: €400/Muaj
  • Siperfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat