Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qera + post parkimi rruga Vilave Gjermane. Qera / for Rent

Rruga Fuat Toptani, Tirana, Albania
€600/Month

Përshkrimi

Jepet per qera apartament 2+1 + parkim + magazine vetem 10 minuta nga ambasada amerikane .

Apartamenti disponon dhome ndenje, kuzhine te vecante , 2 dhoma gjumi, 2 banjo, dhome lavanderi, 2 ballkone, tarrace .

Punime cilesore , sistem kondicionimi, ac inverter ngroheje ftohje, parket,sistem diellor per
ngrohjen e ujit, grila dhe dyer dhe dritare cilesore per izolim zhurmash dhe temperature .

Apartamenti eshte tersisht i mobiluar i pa banuar me pare, parquet.

Kat i dyte ne dispozicio te apartamentin eshte dhe nje tarrace e bollshme .

Per me shume indormacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Fuat Toptani, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Vilat Gjermane Rruga Elbasanit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 23, 2021 at 11:54 am

 • Prone ID: ath 23721
 • Çmimi: €600/Month
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Siperfaqe Trualli: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas
 • :

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën