Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qera tek liqeni i thate Qera / for Rent

Rruga Hamdi Garunja, Sauk 2, Albania
€490/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qera i sapomobiluar ne menyre moderne tek zona e liqenit te thate.

Apartamenti ndodhet ne nje zone me ajer te paster larg zhurmave te qytetit.

Apartamenti sapo eshte mobiluar dhe jane kryer punime cilesore ne cdo detaj te tij.

Organizohet si me poshte:

Nje dhome e ndenje e rehatshme me dalje ne ballkon , kend gatimi i pajisur me elektroshtepiake te reja , koridor , 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt , depo , 2 tualete nder te cilet njeri me dritare , 2 ballkone.

Mundesi parkimi ne zone.

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Hamdi Garunja, Sauk 2, Albania
  • Qyteti: Sauk 2
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 5, 2019 at 7:42 am

  • Çmimi: €490/Muaj
  • Siperfaqe: 108 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat