Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qera tek Myslym Shyri Me Qera

Rruga Myslym Shyri, Tiranë 1001, Albania
€500/Muaj

Përshkrimi

Apartament 2+1 per qera tek Myslym Shyri

Apartamenti ndodhet ne nje godine te re banimi me fasad te ventiluar

Apartamenti ka punime cilesore, eshte i shtruar me parket

Dhe eshte i pa mobiluar dhe i pabanuar me pare

Vendodhja e ben nje vend ideal si per banim dhe per zyra

Organizohet si me poshte:

2-Dhoma Gjumi

2-Tualete

Sallon + Guzhine

1-Ballkon

Mundesi parkimi ne zone

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë 1001, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Kodi postar: 1001
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 6, 2018 at 5:42 pm

  • Çmimi: €500/Muaj
  • Siperfaqe: 82 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat