Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per Qera tek Stadiumi Dinamo dhene me qera/rented

Tirana, Albania
€390/Muaj

Përshkrimi

Jepet per qera Apartament prane Stadiumit Dinamo.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat i ndertuar vitet e fundit eshte teresisht i mobiluar.

Ambjenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ,dhome ndenje,guzhin, nje banjo dhe nje verande me

pozicion nga jugu .

Per me shume informacion ose nje vizite  prane tij ju lutem na kontaktoni .

  • Adresa: Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 24, 2018 at 7:54 am

  • Çmimi: €390/Muaj
  • Siperfaqe: 105 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat