Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per Qira ditore tek Porti Sarande Me Qira

Sarandë, Albania
day€60€500/month

Përshkrimi

Apartament 2+1 per Qira ditore tek Porti Sarande

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri tek Porti me pamje nga deti

Apartamenti eshte i mobiluar kendshem,dhe mundesi shume e mire per

te kaluar pushimet prane bregdetit te Jonit

Organizohet nga :

2 dhoma gjumi

Sallon + Kuzhine

Tualet

Ballkon

Per rezervimin e pushimeve tuaj kontaktoni agjensine tone

  • Adresa: Sarandë, Albania
  • Qyteti: Sarande
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 8, 2019 at 8:42 am

  • Çmimi: €60
  • Siperfaqe: 80 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat