Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira mbi Qendren Kristal Center E dhene me qera

Rruga Rrapo Hekali, Tiranë, Albania
€300/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2 +1 per qira mbi qendren Kristal Center.

Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri dhe te miradministruar kati 3-te.

Organizimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, koridor, nje banjo dhe nje ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Rrapo Hekali, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Kristal Ceneter
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 24, 2019 at 9:43 am

  • Çmimi: €300/Muaj
  • Siperfaqe: 107 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat