Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira + post parkim te Liqeni Thate E dhene me qera

Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania
€450

Përshkrimi

Apartament 2+1 per qira + post parkim te Liqeni Thate.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe larg zhurmes.

Organizohet ne:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy ballkone,nje banjo.

Ne cmimin e qirase eshte i perfshire dhe nje post parikim.

  • Adresa: Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania
  • Qyteti: Sauk 2
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 13, 2021 at 9:48 am

  • Çmimi: €450
  • Siperfaqe: 92 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Marsel Cino
+355 4 2222 444 +355 67 2016918
Facebook Youtube

Pyetje për pronën