Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira prane Kompleksit Halili Qera / for Rent

Rruga Gjon Buzuku, Tiranë, Albania
€350

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira prane Kompleksit Halili.

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri kati dyte.

Organizimi i brendeshem

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo, nje ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Gjon Buzuku, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Kompleksi Halili
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 7, 2020 at 11:08 am

  • Çmimi: €350

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat