Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira prane Kopeshtit Zoologjik dhene me qera/rented

Rruga Peti, Albania
€650

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira praane Kopeshtit Zoologjik.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar ne katin 5.

Organizohet ne

Dy dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje, dy banjo, ballkon.

I shtruar i gjithi me parket dhe i mobiluar mjafte bukur.

Apartamenti gjithashtu ofron edhe nje post parkimi me cmim ekstra 50 euro (650 euro total).

Per nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Peti, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 28, 2021 at 11:32 am

  • Çmimi: €650
  • Siperfaqe: 105 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën