Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira prane Martenitetit te Ri dhene me qera/rented

Rruga Sitki Çiço, Tirana, Albania
€246/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira prane Martenitetit te Ri.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete per banim.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Organizimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, banjo, ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Sitki Çiço, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Marteniteti i Ri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 18, 2019 at 10:54 am

  • Çmimi: €246/Muaj
  • Siperfaqe: 80 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat