Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira prane Pazarit te Ri Me Qira

Sheshi Avni Rustemi, Tiranë, Albania
€450

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira prane Pazarit te Ri.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Organizohet si me poshte:

Dy dhoma gjumi. kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo nje ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Sheshi Avni Rustemi, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Pazari i ri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 21, 2022 at 9:20 am

  • Çmimi: €450
  • Siperfaqe: 75 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën