Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira prane Rruges se Kavajes dhene me qera/rented

Rruga Islam Alla, Tirana, Albania
€450/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira prane Rruges se Kavajes.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire dhe me levizshmeri.

Oraganizimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine me vete, dy banjo, dy ballkone.

Orjentimi i apartamentit nga lindja.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na konataktoni.

  • Adresa: Rruga Islam Alla, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Myslym Shyri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 11, 2019 at 8:48 am

  • Çmimi: €450/Muaj
  • Siperfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën