Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira prane Stadiumit Dinamo dhene me qera/rented

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania
€500

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira prane Stadiumit Dinamo.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re ne katin e 5.

Organizimi i brendeshem:

Dy dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy banjo,ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na konataktoni.

  • Adresa: Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 30, 2020 at 9:01 am

  • Çmimi: €500
  • Siperfaqe: 115 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat