Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira te Bulevardi Zogu i Pare dhene me qera/rented

Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania
€400

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira te Bulevardi Zogu i Pare te Cirku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e katert me dy ashensor.

Organizohet ne:

Du dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy banjo, dy ballkone.

Orjentimi eshte Lindje- Jug.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 14, 2021 at 7:45 am

  • Çmimi: €400
  • Siperfaqe: 116 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën