Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira te Komuna e Parisit dhene me qera/rented

Komuna e Parisit, Tirana, Albania
€400/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament per qira te Komuna e Parisit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar dhe ne nje nga  zonat e preferuara per banim.

Organizimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome gjumi bashke, banjo, ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Komuna e Parisit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Komuna e Parisit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 6, 2020 at 12:32 pm

  • Çmimi: €400/Muaj
  • Siperfaqe: 85 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat