Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira te Komuna Parisit Qera / for Rent

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
€590

Përshkrimi

Jepet apartament  per qira 2 +1 +2 tualete  te Komuna Parisit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar i pozicionuar ne katin e 6.

Organizohet si me poshte:

Dy dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, dy banjo, dy ballkone.

Apartamenti eshte i sapo mobiluar.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Komuna Parisit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 17, 2022 at 10:23 am

  • Çmimi: €590
  • Siperfaqe: 120 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën