Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira + post parkim te Komuna Parisit Me Qira

Komuna e Parisit, Tirana, Albania
€600/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira te Komuna Parisit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar.

Organizimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine me vete, dy banjo, dy ballkone.

Sistem ngrohje ne cdo dhome.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkim.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na konaatktoni.

 • Adresa: Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 18, 2020 at 10:09 am

 • Çmimi: €600/Muaj
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat