Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira te Kopeshti Zoologjik dhene me qera/rented

Rruga Eduard Mano, Tiranë, Albania
€350

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 te Kopeshti Zoologjik.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar ne katin e 4.

Organizohet ne :

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, ballkon dhe dy banjo.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Eduard Mano, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 29, 2021 at 12:00 pm

  • Prone ID: 100
  • Çmimi: €350
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën