Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira te Profarma E dhene me qera

Rruga Nikolla Zoraqi, Tiranë, Albania
€300

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira te Profarma.

Apartamenti organizohet ne ;

Dy dhoma gjumi. kuzhine dhe dhome ndenje bashke,

koridor i cili eshte lidhes i dhomave, nje banjo.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Nikolla Zoraqi, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 16, 2021 at 10:48 am

  • Çmimi: €300
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën