Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira te Rruga e Kavajes Me Qira

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
€350

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira te Rruga e Kavajes.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te pa ashensor.

Organizimi i brendeshem

2 dhoma gjumi, kuzhuine dhe dhome ndenje bashke, koridor, ballkon, banjo.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Rruga e Kavajes
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 8, 2020 at 8:47 am

  • Prone ID: 60
  • Çmimi: €350
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën