Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira te Rruga Elbasanit dhene me qera/rented

Rruga Gjeneral Nikols, Tiranë, Albania
€350

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira te Rruga Elbasanit.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, nje banjo.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Gjeneral Nikols, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 1, 2021 at 10:05 am

  • Çmimi: €350
  • Siperfaqe: 75 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën