Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira te rruga Margarita Tutulani Me Qira

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
€450

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1+2 te Rruga Margarita Tutulani.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim me ashensor.

Organizohet ne:

Dy dhoma gjumi + nje minidhome qe sherben si dhome gjumi, dy banjo.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar per banim

sepese ka afer Liqenin e Tiranes dhe zonen e Bllokut.

Apartamenti lirohet mbas dates 15 tetor 2021.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Liqeni Tiranes
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 21, 2021 at 8:51 am

  • Çmimi: €450
  • Siperfaqe: 110 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën