Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira + post parkim te Rruga Marko Bocari dhene me qera/rented

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€850/Muaj

Përshkrimi

Super apartament 2+1 per qira te Rruga Marko Bocari.

Apartamenti ndodhet ne nje zonat e preferuara te Tiranes per banim, sepse ndodhet prane:

Teatrit Turbina, Nobis dhe Liqenit Artificial.

Organizimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke,

koridor qe ben lidhje me dhomat e tjera, banjo.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkim.

Per nje vizite ne pron ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Nobis
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 1, 2020 at 12:20 pm

  • Çmimi: €850/Muaj
  • Siperfaqe: 130 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat