Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira te Rruga Marko Bocari Me Qira

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€450/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira te Rruga Marko Bocari.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te miradministruar.

Organizimi i brendeshem:

Dy dhoma gjumi ku njera prej tyre eshte me banjo brenda,

kuzhine dhe dhome ndenje bashke, koridor  ballkon, banjo.

Apartaemnti ndodhet ne nje nga zonat e preferuara per banim ne Tirane.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Nobis
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 28, 2019 at 11:46 am

  • Çmimi: €450/Muaj
  • Siperfaqe: 110 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat