Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per shitje 108 m2 prane Oxhakut . Shitet / for Sale

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania
€86,700€799/m2

Përshkrimi

Shitet apartament prane zones se Oxhakut

Apartameti ndodhet ne nje pallat te sapo ndertuar me punime cilesore  dhe eshte ne faze rifiniture.

Veshje me termoizolim , sistem kapote , dritare  me dopio xham .

Ambjenti  eshte i organizuar ne

korridor ,

dhome  ndenje dhe ambjent gatimi te perbashket ,

dy banjo njera me dritare

dy dhoma gjumi , dhoma kryesore eshte e pajisur me ndarje te vecante per gadarobe .

Apartamenti pozicionhet ne katin e 8 jo i fundit  .

Orjentim fantastik jug perendim me nje pamje te lire .

Zona disponon te gjitha facilitet nga shkolla , kopshte , spitale , supermarkete .

Parku i Dajtit ndodhet vetem 2.5 km larg dhe qendra eshte vetem 2.4 km  .

 • Adresa: Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Ministria e Mbrojtjes
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 18, 2020 at 3:55 pm

 • Prone ID: oxh881
 • Çmimi: €86,700
 • Siperfaqe: 108 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat