Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per shitje ne Fresk Shitje / Sale

Fresku
€44,000/Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Fresk.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 5-te.

Apartamenti organizohet ne:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo dhe nje ballkon.

Apartamenti shitet i mobiluar pervec frigoriferit dhe TV.

Disponon dokumentacion te rregullt.

  • Adresa: Fresku
  • Zona: Dega e Thesarit

Detajet

Updated August 21, 2019 at 9:47 am

  • Çmimi: €44,000/Total
  • Siperfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat