Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per Shitje ne Sarande Shit/Blerje

Sarandë, Albania
€70,000

Përshkrimi

Apartament 2+1 per Shitje ne Sarande

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe ne zhvillim te qytetit

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ndertim cilesor,ka nje siperfaqe te

te madhe prej 150 metra gje qe i jep mundesin e konvertimit ne 2 apartamente 1+1

Eshte mese e pershtatshme per banim apo per shfrytezim si apartament me

qira ditore gjate sezonit te veres

Ndodhet ne katin e peste dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Organizimi si me poshte:

1 kuzhine + sollon i perbashket shume i bollshem

2 dhoma gjumi

2 tualete

2 ballkone

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

  • Adresa: Sarandë, Albania
  • Qyteti: Sarande
  • Qarku: Vlorë County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 23, 2018 at 11:37 am

  • Çmimi: €70,000
  • Siperfaqe: 150 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT

Pyetje për pronën

Open chat