Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per shitje ne Unaze te Re Shitje / Sale

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania
€71,000/Total

Përshkrimi

Shitet Aprtament 2+1 ne zonen e Unazes se Re.

Apartamenti ndodhet ne nje bllok te ri pallatesh.

Organizimi i brendeshem: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kend-gatimi,

dy banjo, koridor, ballkon.

Hipoteka eshte ne proces.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Unaza e Re
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 24, 2018 at 10:12 am

  • Çmimi: €71,000/Total
  • Siperfaqe: 94 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën