Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Okazion Apartament 2+1 per shitje prane Drejtorise se Higjenes. Shit/Blerje

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania
€68,000

Përshkrimi

OKAZION!!!

Shitet apartament 2+1 prane Drejtorise se Higjenes.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ndertuar me tulle.

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime cilesore.

Organizimi brendshem eshte si me poshte:

Dy dhoma gjumi,nje dhome ndenje me hapesire te bollshme,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.

Ambjenti shitet i mobiluar.

Orjentimi i apartamentit eshte jug-lindje.

Disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 24, 2018 at 8:32 am

  • Çmimi: €68,000
  • Siperfaqe: 72 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat