Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per Shitje prane Oxhakut. Shit/Blerje

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania
€799€86,900/M2

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet ne Katin 8 te nje NdertimI te Ri, planimetri super, orientim jug-perendim, pamje e lire, shkalle me dritare.

Ne hyrje ka nje koridor, qe Ben lidhjen me sallonin 29m2, koridor qe Ben lidhjen e dhomave dhe 2 tualeteve, njeri me dritare. Lartesi 2.8 m, e shtruar me parket, dritare dopio xham, system kapote, 4 apartamente ne kat.

Certifikate pronesie.

 

 • Adresa: Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Kodi postar: 1001
 • Zona: oxhaku
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 18, 2019 at 4:31 pm

 • Çmimi: €799
 • Siperfaqe: 109 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat