Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut Kombetar ! Shit/Blerje

Rruga Faik Konica, Tirana, Albania
€1,550/m2

Përshkrimi

Shite apartament prane prane Parkut Kombetar dhe Shkolles se Gjuheve te Huaja.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje dhe  kuzhine e perbashket , 1 banjo ballkon .

Apartamenti disponon certifikate pronesie .

Per me shume  informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Faik Konica, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Parku Kombetar
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 28, 2019 at 9:06 am

 • Prone ID: frtO2
 • Çmimi: €1,550/m2
 • Siperfaqe: 112 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat