Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Sami Frasheri . Shit/Blerje

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
€89,000€1,235/m2

Përshkrimi

Shitet apartament ndertim i viti 84 prane rruges Sami Frasheri.
Prona eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, korridor i bollshem, aneks dhome ndenje, dhe 1 banjo .
Pallati eshte i ndertuar me kollona dhe mure mbajtes dhe nuk ka probleme strukture .
Apartamenti eshte i rregulluar dhe mirembajtur.
Mundesi parkimi ne zone kat i 4 jo ashensor .
Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekr.
Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Zona kadartrale 8240 zona nr 5/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 11, 2020 at 11:09 am

 • Prone ID: ath 421
 • Çmimi: €89,000
 • Siperfaqe: 72 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat